archiwum wolności

Magia nauki języków obcych – spotkanie z Joanną Pałeczką

W dniu 12 grudnia 2023 w ramach Klubu Dyskusyjnego PTK odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Pałeczką, niezwykle uzdolnioną 14-latką.

Asia to najmłodsza osoba w Polsce prowadząca działalność w gospodarczą. Opowiedziała o problemach i wyzwaniach, które wynikają z posiadania własnej firmy. 

Spotkanie dotyczyło przede wszystkim jej pierwszej książki zatytułowanej „Magia nauki języków obcych”, którą wydała w tym roku. Opowiadała o sposobach nauki języków, motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także o błędach które popełniają osoby uczące się i korzystające na co dzień z języków obcych. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się, że skończyła pisać swoją drugą książkę, która w najbliższym czasie zostanie wydrukowana i udostępniona do sprzedaży. Asia ma bardzo ambitne plany aby uczyć się w dalszym ciągu kilku języków, w tym języka węgierskiego. Interesuje się również psychologią i rozwojem osobistym, bierze udział w szkoleniach i kursach. Prowadzi także swoją stronę internetową, udziela korepetycji i uczestniczy w spotkaniach autorskich i targach książki. Jej dodatkowo pasją, od której tak naprawdę zaczęła się przygoda z językiem obcym to sztuka iluzji.

Po zakończonym spotkaniu autorskim i podpisaniu książek Asia zaprezentowała krótki pokaz z kartami.

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy pokaz iluzji w siedzibie PTK.

O szczegółach i terminie poinformujemy na naszej stronie internetowej i FB.

——————————————————————–

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Komitet do spraw Pożytku Publicznego
Rządowy Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich #PROO
„Rozwój instytucjonalny i misyjny Przemyskiego Towarzystwa Kulturalnego”